.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: rj
Sob Lip 24, 2010 9:46 pm
Kłótnie, sprzeczki, wyzwiska, itp.
Autor Wiadomość
pitagor 
Moderator
Rowerowy Maruda

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 10:11 pm   

Gladzior napisał/a:
Zabawmy się w totalitaryzm i ***ocenzurowano*** tego człowieka z forum, bo to wpłynie na ogólną poprawę naszego bytu na tym portalu!

Ogarnij się! Zaglądam na to forum praktycznie tylko ze względu na carewicza, nie interesują mnie wpisy typu przeklejka z GW czy ED.

PS.
Wpis do wywalenia bo zdaje się, że bluźnić tu nie można.
Ostatnio zmieniony przez rj Pon Lip 19, 2010 7:55 am, w całości zmieniany 1 raz  

KY 
Moderator

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 11:44 pm   

Dziwą mnie wasze pretensje do Carewicza, że śmie się tutaj pojawiać i mieć własne zdanie. Na tym forum istnieje opcja 'ignoruj', wystarczy jej użyć, jeśli uważacie że gość nie ma nic wartościowego do powiedzenia...

dybal 

Wysłany: Pon Lip 19, 2010 12:28 am   

danius14 napisał/a:
Wole być "głupi" niż być kimś wykształconym z przerośniętą samooceną i myślą żem jest najmądrzejszy na świecie i tylko moja opinia się liczy.

I o to chodzi. Każdy ma jakieś poglądy, każdy może myśleć o innych, co chce, ale to nie uprawnia do propozycji, czy wręcz żądania zbanowania innej osoby, tylko dlatego, że się jej nie lubi.

Reszty nie mam ochoty komentować.

danius14 

Wysłany: Pon Lip 19, 2010 1:08 am   

Dybal... źle się chyba zrozumieliśmy... nie namawiam do zbanowania... bo mnie to nie obchodzi czy on tu będzie czy nie... bardziej chodzi mi o sposób w jaki osoba carewicz znalazła się na tym forum po "fochu z przytupem" . Ani me ani be ani kukuryku... a tu mamy nową odsłonę redoxygene. Z MOJEJ STRONY TEMAT ZAMKNIĘTY.

redoxygene 
Moderator

Wysłany: Pon Lip 19, 2010 4:55 am   

No cóż, podsumować należy tak, aby niektórzy zaopatrzyli się w tabletki na uspokojenie, aby tez niektórzy zrozumieli, że nie wszyscy ludzie myślą tylko prostymi kryteriami.

Wolfchen 
Pieszy kierowca ;)

Wysłany: Pon Lip 19, 2010 10:29 am   

gregory_z_radomia napisał/a:
Jeśli chodzi o poprzedni podpis, jeszcze raz powtórze Ci że osobie zmarłej należy się szcunek nawet wtedy kiedy był to Twój najgorszy wróg. Każdy potrafi to zrozumieć, Ty nie. Tak więc albo dostosujesz się do tych zasad albo będziesz dostawał upomnienia aż do zbanowania.
Gregory, chyba to trochę przesada - ban czy kasowanie konta za podpis krytykujący osobę zmarłą? Bo ja mniej więcej tak to zrozumiałem...

Swoją drogą, to nie zgadzam się, że zmarłemu należy się szacunek. Hitler, Stalin, Beria, Dzierżyński, Bierut, Wanda W.. - za co mam ich szanować?

KY napisał/a:
Na tym forum istnieje opcja 'ignoruj', wystarczy jej użyć, jeśli uważacie że gość nie ma nic wartościowego do powiedzenia...
Otóż to. Inna sprawa, że nie warto ignorować osób mających zdanie odmienne od naszego, bo w sumie forum jest od tego, żeby prowadzić dyskusję, a nie wzajemnie się poklepywać po plecach :P

EDIT: Korekta pomyłki (Róża L. -> Wanda W.).
Ostatnio zmieniony przez Wolfchen Wto Lip 20, 2010 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  

rj 
Site Admin

Wysłany: Pon Lip 19, 2010 10:42 am   

Wolfchen napisał/a:
gregory_z_radomia napisał/a:
Jeśli chodzi o poprzedni podpis, jeszcze raz powtórze Ci że osobie zmarłej należy się szcunek nawet wtedy kiedy był to Twój najgorszy wróg. Każdy potrafi to zrozumieć, Ty nie. Tak więc albo dostosujesz się do tych zasad albo będziesz dostawał upomnienia aż do zbanowania.
Gregory, chyba to trochę przesada - ban czy kasowanie konta za podpis krytykujący osobę zmarłą? Bo ja mniej więcej tak to zrozumiałem...

Otóż to. Żadnego banowania za to nie będzie. Nie szalejmy.

Wolfchen napisał/a:
KY napisał/a:
Na tym forum istnieje opcja 'ignoruj', wystarczy jej użyć, jeśli uważacie że gość nie ma nic wartościowego do powiedzenia...
Otóż to. Inna sprawa, że nie warto ignorować osób mających zdanie odmienne od naszego, bo w sumie forum jest od tego, żeby prowadzić dyskusję, a nie wzajemnie się poklepywać po plecach :P

Otóż to :)

redoxygene 
Moderator

Wysłany: Pon Lip 19, 2010 4:04 pm   

Wolfchen napisał/a:
Hitler, Stalin, Beria, Dzierżyński, Bierut, Róża L. - za co mam ich szanować?

Ot i kwintesencja problemu, jednakże z jednym pytaniem - co jest nie tak z Różą L.? Wymieniłeś z rozpędu, czy miałeś jakiś konkretny powód?

Wolfchen 
Pieszy kierowca ;)

Wysłany: Wto Lip 20, 2010 6:34 pm   

carewicz napisał/a:
Ot i kwintesencja problemu, jednakże z jednym pytaniem - co jest nie tak z Różą L.? Wymieniłeś z rozpędu, czy miałeś jakiś konkretny powód?
Z rozpędu, powinna być Wanda W. Słońce mnie przygrzało :P

redoxygene 
Moderator

Wysłany: Wto Lip 20, 2010 6:45 pm   

Bo właśnie mnie trochę ta Róża zdziwiła. Swoją drogą najlepsze jest to, że jako Polka, jest doceniana w zasadzie tylko poza naszymi granicami.

[ Dodano: Sob Lip 24, 2010 12:44 am ]
No i jeden z naszych sędziów kultury osobistej, taktu i światopoglądu odszedł w forumowy niebyt.

Miro 

Wysłany: Sob Lip 24, 2010 11:48 am   

carewicz napisał/a:
No i jeden z naszych sędziów ..... .

Pewnie jesteś zadowolony?

Gladzior 
Moderator

Wysłany: Sob Lip 24, 2010 5:21 pm   

carewicz napisał/a:
Bo właśnie mnie trochę ta Róża zdziwiła. Swoją drogą najlepsze jest to, że jako Polka, jest doceniana w zasadzie tylko poza naszymi granicami.

[ Dodano: Sob Lip 24, 2010 12:44 am ]
No i jeden z naszych sędziów kultury osobistej, taktu i światopoglądu odszedł w forumowy niebyt.

Może założy inne konto i będzie udawał idiotę, że niby nikt nie wie o co chodzi. To w twoim stylu.

danius14 

Wysłany: Sob Lip 24, 2010 5:42 pm   

Haha... nie no myślę że Gregory nie ma myślenia na.... aj dobra ugryze się w język.

rj 
Site Admin

Wysłany: Sob Lip 24, 2010 9:45 pm   

Panowie - proszę o trzymanie poziomu. Temar zamykam bo zaczyna sie robić sieczka. Ewantualne naparzanki proszę uprawiać na PW ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi