.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: rj
Sob Lip 24, 2010 9:46 pm
Kłótnie, sprzeczki, wyzwiska, itp.
Autor Wiadomość
redoxygene 
Moderator

Wysłany: Czw Lip 15, 2010 5:14 pm   

Miro napisał/a:

Niestety nie zrozumiałeś podtekstu, zbyt skomplikowane.

:/

Miro napisał/a:

A nie pomyślałeś o tym że własnie ja również korzystam z tego dobrodziejstwa?

Zwyczajnie nie rozumiesz, czym jest tolerancja. Popatrz sobie, przeanalizuj - czy ja rozpocząłem dyskusję, że nie życzę sobie na forum o inwestycjach światopoglądowych podpisów z Kaczyńskimi na przykład? Nie, bo całkowicie akceptuję postanowienia regulaminu, który tego nie zakazuje i nie kieruję się przy tym własnymi przekonaniami politycznymi/religijnymi. Ale to jeszcze nie jest problem - bo protestować p-ko gadkom światopoglądowym można - jako tymi, które nie powinny odbywać się w przestrzeni forum. Czy kiedykolwiek napisałem "zastanów się z popieraniem Kaczyńskiego - dorośnij"? Nie bo, przyjmuję do wiadomości, że ktoś go może popierać i nie będę go pouczał w tej kwestii - toleruję. Ty zaś nie potrafisz nie tylko zaakceptować tego, na co pozwala regulamin, ale także nie tolerujesz światopoglądu innych i dodatkowo jeszcze pouczasz innych w tym zakresie. I nie ma tu miejsca na wykręty o tym, że forum inwestycji to nie miejsce - zwróć zatem uwagę gregoremu. Twoja deklarowana lewicowość jest bowiem w kontekście światopoglądu i rozumienia wolności wyjątkowo prawicowa. Śmiać się z Bronka można, Lecha krytykować już nie można, bo religia mówi, że szacunek dla zmarłych (cóż za obłuda). Nawet w podpisie nie można umieścić tytułu piosenki, bo się coś komuś nie podoba (jak i prezydentowi Zielonej Góry przy odcinaniu penisa rzeźbie). Mówić, że przykro mi, że ktoś nie żyje można, ale mówić, że nie jest mi przykro, a nawet się cieszę z tego tytułu też źle (bo nauki biblijne przez 2 tysiące lat wywarły piętno na moim myśleniu) itd. Wszystko działa w dwie strony - naucz się tego wraz z tolerancją moralności innych niż Twoja.

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 15, 2010 6:10 pm   

carewicz napisał/a:
Miro napisał/a:

Niestety nie zrozumiałeś podtekstu, zbyt skomplikowane.

:/

Miro napisał/a:

A nie pomyślałeś o tym że własnie ja również korzystam z tego dobrodziejstwa?

Zwyczajnie nie rozumiesz, czym jest tolerancja. Popatrz sobie, przeanalizuj - czy ja rozpocząłem dyskusję, że nie życzę sobie na forum o inwestycjach światopoglądowych podpisów z Kaczyńskimi na przykład? Nie, bo całkowicie akceptuję postanowienia regulaminu, który tego nie zakazuje i nie kieruję się przy tym własnymi przekonaniami politycznymi/religijnymi. Ale to jeszcze nie jest problem - bo protestować p-ko gadkom światopoglądowym można - jako tymi, które nie powinny odbywać się w przestrzeni forum. Czy kiedykolwiek napisałem "zastanów się z popieraniem Kaczyńskiego - dorośnij"? Nie bo, przyjmuję do wiadomości, że ktoś go może popierać i nie będę go pouczał w tej kwestii - toleruję. Ty zaś nie potrafisz nie tylko zaakceptować tego, na co pozwala regulamin, ale także nie tolerujesz światopoglądu innych i dodatkowo jeszcze pouczasz innych w tym zakresie. I nie ma tu miejsca na wykręty o tym, że forum inwestycji to nie miejsce - zwróć zatem uwagę gregoremu. Twoja deklarowana lewicowość jest bowiem w kontekście światopoglądu i rozumienia wolności wyjątkowo prawicowa. Śmiać się z Bronka można, Lecha krytykować już nie można, bo religia mówi, że szacunek dla zmarłych (cóż za obłuda). Nawet w podpisie nie można umieścić tytułu piosenki, bo się coś komuś nie podoba (jak i prezydentowi Zielonej Góry przy odcinaniu penisa rzeźbie). Mówić, że przykro mi, że ktoś nie żyje można, ale mówić, że nie jest mi przykro, a nawet się cieszę z tego tytułu też źle (bo nauki biblijne przez 2 tysiące lat wywarły piętno na moim myśleniu) itd. Wszystko działa w dwie strony - naucz się tego wraz z tolerancją moralności innych niż Twoja.

Jako że zostałem wywołany do tablicy powiem tylko tyle że nikt nie zabrania Ci manifestować swoich poglądów, rób to jak chcesz, dołączaj filmiki, teksty ale rób to w taki sposób aby nie obrażać innych. Ja w swoim linki nie napisałem poje.... wesoły Bronek tylko Wesoły Bronek, Ty napisałeś w swoim linku Szuja, nie wiem po co, żeby podkreślić to, żeby jeszcze bardziej zabarwić negtywnie??. Nawet jeśli zdarzy Ci się napisać coś nie obrażając to używasz bardzo kąsliwego języka. Tyle w kwestii obecnych linków. Jeśli chodzi o poprzedni podpis, jeszcze raz powtórze Ci że osobie zmarłej należy się szcunek nawet wtedy kiedy był to Twój najgorszy wróg. Każdy potrafi to zrozumieć, Ty nie. Tak więc albo dostosujesz się do tych zasad albo będziesz dostawał upomnienia aż do zbanowania. To nie jest Twój prywatny folwark. Nie zgadzasz się za jakimiś poglądami, możesz skasować konto lub poprostu przemilcz je, nie komentuj. Oszczędzisz swoje i czyjeś nerwy.

redoxygene 
Moderator

Wysłany: Czw Lip 15, 2010 10:07 pm   

gregory_z_radomia napisał/a:

Jako że zostałem wywołany do tablicy powiem tylko tyle że nikt nie zabrania Ci manifestować swoich poglądów, rób to jak chcesz, dołączaj filmiki, teksty ale rób to w taki sposób aby nie obrażać innych.

Nikogo nie obrażam! W jednym przypadku napisałem, żeby nie gloryfikować Lecha i dyskusja została zamknięta, w drugim napisałem, że się cieszę, że Jankowski wreszcie z bogiem, a w trzecim podałem tytuł piosenki - gdzie tu jest jakiekolwiek obrażanie?

Ja w swoim linki nie napisałem poje.... wesoły Bronek tylko Wesoły Bronek, Ty napisałeś w swoim linku Szuja, nie wiem po co, żeby podkreślić to, żeby jeszcze bardziej zabarwić negtywnie??.

Widzę, że tak samo pojmujesz rzeczywistość jak Miro - tytuł to tytuł, cytat utworu i to starego. Poza tym szuja to żadne obraźliwe słowo w przeciwieństwie do p-nego, jedyne co za sobą niesie to wyraz pogardy.

Nawet jeśli zdarzy Ci się napisać coś nie obrażając to używasz bardzo kąsliwego języka.

Na tym właśnie polega umiejętność posługiwania się językiem - aby wyrazić to co się chce za pomocą ironii, czy nawet dosadnych stwierdzeń itd.

Tyle w kwestii obecnych linków. Jeśli chodzi o poprzedni podpis, jeszcze raz powtórze Ci że osobie zmarłej należy się szcunek nawet wtedy kiedy był to Twój najgorszy wróg. Każdy potrafi to zrozumieć, Ty nie.

A czy Ty rozumiesz, że każdy ma na ten temat swoje zdanie, a Ty, Miro i reszta nie macie żadnego prawa w narzucaniu swojego zdania w tych kwestiach innym? Czy to takie trudne?

Tak więc albo dostosujesz się do tych zasad albo będziesz dostawał upomnienia aż do zbanowania.

Jeśli będą słuszne - proszę bardzo.

To nie jest Twój prywatny folwark.

Twój folwark także to nie jest.

Nie zgadzasz się za jakimiś poglądami, możesz skasować konto lub poprostu przemilcz je, nie komentuj. Oszczędzisz swoje i czyjeś nerwy.

To chyba do siebie mówiłeś. Jak na razie to nie ja wmawiam innym, co jest moralnie nagannie, a co nie.

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 15, 2010 10:12 pm   

No cóż. Przemilcze to.

Gladzior 
Moderator

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 1:22 pm   

Mędrzycki ty chyba jesteś obrażony na forum to po co tu wróciłeś?

Po co wchodzisz tu, wprowadzasz zamęt i psujesz krew reszcie forumowiczów?

Jak tu się nie logowałeś to były to najlepsze czasy dla forum. Czasy spokojnych, merytorycznych dyskusji. Wielki pan mędrca, cwaniak, wszystkowiedzący człowiek, specjalista(szkoda, że tylko w tekstach Echa Dnia :roll: . A udaje, że nie jest kim jest, tylko po to, by móc wchodzic na forum RI. Śmieszny jesteś. IDŹ STĄD!

Apeluje do rj. Wiem, że wszyscy wielbimy tu dobra demokracji, ale chociaż raz zabawmy się w totalitaryzm i ***ocenzurowano*** tego człowieka z forum, bo to wpłynie na ogólną poprawę naszego bytu na tym portalu!
Ostatnio zmieniony przez rj Pon Lip 19, 2010 7:54 am, w całości zmieniany 1 raz  

danius14 

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 2:18 pm   

Podpisuje się pod tym co napisał Gladzior. Jak jesteśmy obrażeni to obrażeni... a nie udajemy że to nie my a mimo to tu nadal jesteśmy... ŻEGNAM

dybal 

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 3:38 pm   

Gladzior napisał/a:
Mędrzycki ty chyba jesteś obrażony na forum to po co tu wróciłeś?
Po co wchodzisz tu, wprowadzasz zamęt i psujesz krew reszcie forumowiczów?

Apeluje do rj. Wiem, że wszyscy wielbimy tu dobra demokracji, ale chociaż raz zabawmy się w totalitaryzm i ***ocenzurowano*** tego człowieka z forum, bo to wpłynie na ogólną poprawę naszego bytu na tym portalu!

danius14 napisał/a:
Podpisuje się pod tym co napisał Gladzior. Jak jesteśmy obrażeni to obrażeni... a nie udajemy że to nie my a mimo to tu nadal jesteśmy... ŻEGNAM

Was tez nikt na tym forum nie trzyma, skoro nie podobają wam się inny użytkownicy...

Śmieszycie mnie strasznie. Fajnie jest z kimś dyskutować, pod warunkiem, że się ze mną zgadza - taką postawę reprezentujecie.

Daniuś - ty na forum o komunikacji nie napisałeś chyba jeszcze żadnego postu, w którym Twoje propozycje były sensowne i przemyślane, a nikt Cię z forum nie wyrzuca.

Dlaczego inni potrafią ze sobą dyskutować, nawet dyskusja z carewiczem nie powoduje w nich jakiejś dziwnej nienawiści? Jak to robią carewicz z Wolfchenem, którzy nie zgadzają się ze sobą chyba w żadnej kwestii a jakoś potrafią dyskutować, przekonywać bez wyzwisk i postów typu - ja go nie lubię więc go wyrzućcie z forum?

Jak skarżycie się Radkowi, to jakbym słyszał "mamo, on mi zabrał grabki". Dziecinada.
Ostatnio zmieniony przez rj Pon Lip 19, 2010 7:54 am, w całości zmieniany 1 raz  

danius14 

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 3:44 pm   

Chodzi o to że skoro odszedł z tego forum unosząc się honorem to niech ma go na tyle aby już tu nie wracać.

dybal 

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 3:57 pm   

Kto jak kto, ale Ty nie powinieneś pisać takich rzeczy. Zresztą, co Cię obchodzi czyjś honor?

Zastanów się gdzie masz swój, jak robisz z siebie pośmiewisko, na przykład pytając, czy jak Ci gorąco w autobusie, to musisz kasować bilet.

Ale dobrze jest mieć chociaż honor, jak się jest głupim.

danius14 

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 4:09 pm   

Wole być "głupi" niż być kimś wykształconym z przerośniętą samooceną i myślą żem jest najmądrzejszy na świecie i tylko moja opinia się liczy.

A co do tego biletu... zapytałem tak tylko bo według mnie kasować 1.05, 2.10 za to że się pojedzie w kambodżańskich warunkach to porażka...

Większość Twoich artukułów w ED też jest dość błyskotliwych.

Poza tym nie będę z Tobą dyskutować bo jesteś osobą postronną (best friend).

Co do Tego że inni użytkownicy potrafią dyskutować z panem wszechwiedzącym : Do czasu.

rj 
Site Admin

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 6:21 pm   

Gladzior napisał/a:
zabawmy się w totalitaryzm i ***ocenzurowano*** tego człowieka z forum

nie ma takiej opcji. FRI to nie III Rzesza. regulaminu nie narusza.

Gladzior napisał/a:
to wpłynie na ogólną poprawę naszego bytu na tym portalu!

jestem innego zdania. masz inne zdanie niż carewicz - zbij jego argumenty własnymi.
Ostatnio zmieniony przez rj Pon Lip 19, 2010 7:55 am, w całości zmieniany 1 raz  

Psycho_Mantis 
Moderator

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 8:32 pm   

Ja jestem zdecydowanie bezstronny, ba! z osobą które dotyczy ta dysputa też miałem na pieńku w dyskusji. Ale to co tutaj wypisujecie zakrawa na głupstwo - mamy regulamin który jest jedynym kryterium.

Naprawdę, generalnie podpisuje się pod słowami rj i dybala. Przejdźcie do rzeczy w atkach - po prostu.

Prywatnie powiem, że mnie te Wasze "argumenty" bawią :D Zdarzało mi się płakać ze śmiechu czytając te dyskusje :D

Po prostu wróćcie do dyskusji i argumentów.

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 9:07 pm   

Gladzior i Danius mają trochę racji. Szczególnie z tym honorem a raczej jego brakiem. Jednak jak narazie kolejna napięta sytuacja została rozładowana i nie ma podstaw do tego aby kogoś wyrzucać z forum. Zauważyłem że u niektórych użytkowników wystąpiła jeszcze tzw hipokryzja. Ale tak czasem bywa. Są "narzędzia" które jak narazie prawidłowo pomagają utrzymać porządek i spokój na forum.
Jeszcze powiem że mam taką zasadę która działa, czasem lepiej przemilczeć jakąś sprawę, nie dzielić się swoją oponią o kimś. To gwarantuje spokój i powrót do meritum. Myślę że to obecnie jest najważniejsze.

Gladzior 
Moderator

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 9:15 pm   

rj napisał/a:

jestem innego zdania. masz inne zdanie niż carewicz - zbij jego argumenty własnymi.

Chociaż, żeby to było możliwe, to forumowe gawędy były by przyjemnością.
On jednak wychodzi z założenia, że http://www.youtube.com/watch?v=bq_1PD_9iiE

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lip 18, 2010 9:20 pm   

Przestań już Gladzior. Nie podgrzewaj atmosfery. Powiedziałeś co miałeś powiedzieć, może trafią argumenty Twoje do Innych a Innych do Ciebie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi