.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pojemność stadionu przy ulicy Struga

Jaką pojemność powinien mieć nowy stadion piłkarski przy ulicy Struga?
15-19 tys.
72%
 72%  [ 16 ]
20-26 tys.
27%
 27%  [ 6 ]
27-32 tys.
0%
 0%  [ 0 ]
Więcej...
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
mr.green 

Wysłany: Pią Mar 05, 2010 2:17 pm   Pojemność stadionu przy ulicy Struga

Według mnie, opcja zaproponowana przez UM jest niewystarczająca i konieczne jest dokonanie korekty w projekcie. Co Wy na to?

Gregory_z_Radomia
Gość
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 7:45 pm   

Test

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 05, 2010 7:53 pm   

W ustawieniach tematu "Ankiety" była dziura, posty mogły pisać osoby niezarejestrowane. Załatałem ją. Nadal jednak nie mogę sobie poradzić z jedną funkcją w tym temacie a mianowicie z możliwością głosowania osób nie zarejstorowanych. Jest ustwiona taka możliwość ale próby zagłosowania jako nie zarejestrowany uczestnik są za każdym razem negatywne.

rj 
Site Admin

Wysłany: Pią Mar 05, 2010 8:17 pm   

możemy zrobić ankietę w zewnętrznym skrypcie i zapodac linka

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 05, 2010 8:31 pm   

Radku, zrób tak aby wszystko śmigało i huczało i w ankiecie mógł zagłosować każdy.

rj 
Site Admin

Wysłany: Sob Mar 06, 2010 5:44 pm   

w poniedzielek ankieta ruszy

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 06, 2010 6:29 pm   

Ok, tylko daj znać to na FGWR zamieszcze tak jak na blip-ie informacje.

rj 
Site Admin

Wysłany: Pon Mar 08, 2010 6:38 pm   

Sonda jest zgodnie z obietnicą:
http://radomir.blox.pl/20...m-miejskim.html

KY 
Moderator

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 1:33 pm   

Jak widać z jednej i drugiej ankiety średnio 65% osób uważa, ze pojemność 16-19 tys widzów dla stadionu piłkarskiego w Radomiu będzie wystarczająca :mlott Coś pan przeszacowałeś poparcie społeczne dla molocha na Struga panie mr.green :)

mr.green 

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 2:58 pm   

Wcale nie przeszacowałem... Powiem więcej, spodziewałem się takiego wyniku. Gdyby proporcje były odwrotne, Radom wyglądałby już teraz dużo lepiej. A że większość nie zdaje sobie z pewnych rzeczy sprawy to mamy jak mamy... Pomimo wszystko dziękuję wszystkim za udział w ankiecie również Tobie KY ;-) Historia i następne pokolenia nas ocenią...

Wolfchen 
Pieszy kierowca ;)

Wysłany: Śro Mar 17, 2010 5:30 pm   

Nie wszyscy są fanami sportu :P

Moim zdaniem budowa stadionu w Radomiu, to kwestia połączenia stadionu piłkarskiego z lekkoatletycznym (głównie mam na myśli pięciotorową bieżnię o normalnej nawierzchni do biegania), o pojemności około 18 tysięcy widzów (choć 15 tysięcy to za dużo obecnie). Tyle, że taki stadion nie powinien być stadionem "klubowym", tylko miejskim, który byłby użyczany jakiemuś klubowi. Niestety, większa część młodego pokolenia udająca się na mecze nie dorosła do kibicowania... Kto choć raz mial "przyjemność" być na meczu, ten wie, o kim mowa :P

mr.green 

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 1:23 pm   

Wolfchen napisał/a:
Nie wszyscy są fanami sportu :P

No i tu chyba jest pies pogrzebany... Jestem ciekaw ile z tych osób które wybrało pierwszą opcję choć raz uczestniczyło w jakimkolwiek wydarzeniu sportowym? Ja od 6 roku życia regularnie chodzę na mecze piłkarskie i dawniej na mecze ekstraklasy z Czarnymi Radom, więc trochę siedzę w tym temacie. A że niewiele osób może to samo o sobie powiedzieć, przekłada się to potem na poziom dyskusji i wyniki w sondażach.

Wolfchen napisał/a:
Moim zdaniem budowa stadionu w Radomiu, to kwestia połączenia stadionu piłkarskiego z lekkoatletycznym (głównie mam na myśli pięciotorową bieżnię o normalnej nawierzchni do biegania)

Stadion lekkoatletycznopiłkarski będzie na Narutowicza a my mówimy o centrum sportowym na Struga. A jeżeli już wspomniałeś o połączeniu funkcji to musisz wiedzieć że obecnie niewiele miast ma świecie inwestuje w takie obiekty. Dlaczego? Bo każda z tych dyscyplin rządzi się innymi prawami i wszelkie ewentualne połączenia mijają się z celem. Zainteresowani wiedzą o co chodzi... Zazwyczaj stadiony zarezerwowane są tylko dla jednej dyscypliny (w Europie najczęściej jest to piłka nożna w US z kolei futbol amerykański).

Wolfchen napisał/a:
Niestety, większa część młodego pokolenia udająca się na mecze nie dorosła do kibicowania... Kto choć raz mial "przyjemność" być na meczu, ten wie, o kim mowa :P

Wolfchen, zapewne byłeś na meczu jakieś 10-15 lat temu... Od tego czasu wiele się zmieniło i wg. mnie na lepsze. Kiedyś owszem, różne rzeczy się działy ale obecnie to zupełnie inny świat (tak na marginesie, nowy stadion dodatkowo zwiększyłby to bezpieczeństwo...) Także trochę przesadzasz...

KY 
Moderator

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 4:53 pm   

Aha, czyli kompetentni w wypowiadaniu się na temat stadionu są tylko aktywni kibice? Ciekawa opinia, nie powiem...

Wolfchen 
Pieszy kierowca ;)

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 9:48 pm   

Ja swego czasu nawet aktywnie chodziłem na mecze i nie było to 15 lat temu, tylko 4-5 lat temu.

Niestety, odszedłem od tego, bo po prostu te burdy człowieka odstraszają.
mr.green napisał/a:
No i tu chyba jest pies pogrzebany... Jestem ciekaw ile z tych osób które wybrało pierwszą opcję choć raz uczestniczyło w jakimkolwiek wydarzeniu sportowym?
A czy ktoś, kto nie lubi sportu - a są tacy - nie ma prawa się wypowiedzieć, na co jego podatki zostaną wydane? Nie przesadzajmy...
mr.green napisał/a:
Bo każda z tych dyscyplin rządzi się innymi prawami i wszelkie ewentualne połączenia mijają się z celem.
Jak nie ma na to pieniędzy, to trzeba kombinować...

PS. W Kijowie widziałem całkiem niezły tego typu obiekt.

mr.green 

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 9:12 am   

Wolfchen napisał/a:
Niestety, odszedłem od tego, bo po prostu te burdy człowieka odstraszają.

4-5 lat temu, o ile dobrze pamiętam, mieliśmy 2 ligę... i powiem Ci szczerze, jakoś nie przypominam sobie burd na stadionie. Różni kibice do nas przyjeżdżali, chociażby z Kielc, Łodzi i Białegostoku ale mimo wszystko było w miarę spokojnie! Nie pamiętam aby za niewłaściwe zachowanie radomskich kibiców, PZPN ukarał Radomiaka...

Wolfchen napisał/a:
A czy ktoś, kto nie lubi sportu - a są tacy - nie ma prawa się wypowiedzieć, na co jego podatki zostaną wydane? Nie przesadzajmy...

Ale czy osoba która nie lubi sportu jest w stanie zrozumieć potrzeby kibica, klubu lub miasta? Z całym szacunkiem dla takich ludzi ale zdecydowanie NIE! Według mnie nie chodzi tu już tylko o jakąś niechęć do sportu czy kibica. Z tego co widzę przybiera to postać wrogości i zdecydowanego braku akceptacji. W takim przypadku trudno jest oczekiwać merytorycznej i owocnej dyskusji.

Wolfchen napisał/a:
Jak nie ma na to pieniędzy, to trzeba kombinować...

Nie ma sensu kombinować bo w tym roku rusza budowa stadionu lekkoatletycznego i piłkarskiego na Narutowicza. A my na Struga budujemy TYLKO piłkarski... No chyba że widzisz tam drugi lekkoatletyczny ;-)

Wolfchen napisał/a:

PS. W Kijowie widziałem całkiem niezły tego typu obiekt.

I w Berlinie Olimpijski też jest z bieżnią... Jednak musisz wiedzieć że podobne obiekty nie są w Niemczech tak powszechne jak piłkarskie. Zresztą nasi zachodni sąsiedzi nie są w tej "praktyce" odosobnieni...

Odpowiedz do tematu