.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Mr.green i cytowanie
Autor Wiadomość
mr.green 

Wysłany: Pon Sty 18, 2010 2:53 pm   Dyskusja na poziomie z mr.greenem

redoxygene: post został usunięty w całości z przyczyn rażącego złamania regulaminu. Proszę napisać post zgodnie z zasadami panującymi na tym forum, łącznie z prawidłowym sposobem cytowania. Proszę więcej nie pisać postów w takim stylu, gdyż jako moderatorzy będziemy zmuszeni podjąć ostrzejsze kroki.

Przypominam, że adnotacji moderatora w poście nie można samodzielnie usuwać.

redoxygene
Gość
Wysłany: Pon Sty 18, 2010 2:59 pm   

To sie popisales... Ustosunkuje sie po spelnieniu uwag zawartych w wykasowanym poscie.

mr.green 

Wysłany: Pon Sty 18, 2010 10:44 pm   ???

redoxygene: post został usunięty w całości z przyczyn rażącego złamania regulaminu. Proszę napisać post zgodnie z zasadami panującymi na tym forum, łącznie z prawidłowym sposobem cytowania. Proszę naprawdę więcej nie pisać postów w takim stylu, gdyż jako moderatorzy będziemy zmuszeni podjąć ostrzejsze kroki. Zresztą problem już zgłosiłem.
A o co chodzi? O wycieczki osobiste.

redoxygene
Gość
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 12:17 am   Re: ???

Jak i w poprzednim poscie.

mr.green 

Wysłany: Wto Sty 19, 2010 8:45 am   

Jak nie potrafisz ustosunkować się do postu, po prostu to powiedz a nie kryj się za regulaminem... I jaki sens ma kolejne nawiązanie do tematu skoro zawsze będziesz miał jakieś "ale" i wkroczysz z cenzurą... Bez komentarza...

mr.green 

Wysłany: Wto Sty 19, 2010 8:55 am   Mr.green i cytowanie

O ile wiem, regulamin nie zabrania takiego rodzaju cytowania. Poza tym wszystko jest czytelne a jak się pogubiłeś w poście twoja sprawa... Może nawiążesz do tematu, co?

redoxygene
Gość
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 9:43 am   Re: Mr.green i cytowanie

mr.green napisał/a:
O ile wiem, regulamin nie zabrania takiego rodzaju cytowania. Poza tym wszystko jest czytelne a jak się pogubiłeś w poście twoja sprawa... Może nawiążesz do tematu, co?

Do cytowania sluzy przycisk "Cytuj", tak jak do pisania sluzy standardowa czcionka i jej wielkosc i nie oznacza to, ze w regulaminie beda adnotacje odnosnie tego, ze cytowac masz tak (jak rowniez uzywac tej samej wielkosci czcionki) jak wszyscy pozostali uzytkownicy, gdyz wypowiedz jest nieczytelna. W taki sam sposob cytuje sie tu artykuly czy wkleja zdjecia - zwyczajowo.
A odpowiem wtedy, gdy bede mial na to czas - wczoraj nie mialem.

Psycho_Mantis 
Moderator

Wysłany: Wto Sty 19, 2010 11:00 am   

Wojtku, przesadzasz. W drugim poście nie było nic rażącego regulamin...
Kiedyś rj zabronił takich akcji - mr.green to nie antyprotekcjoner, sorry

Psycho_Mantis 
Moderator

Wysłany: Wto Sty 19, 2010 11:01 am   Re: Mr.green i cytowanie

mr.green napisał/a:
O ile wiem, regulamin nie zabrania takiego rodzaju cytowania. Poza tym wszystko jest czytelne a jak się pogubiłeś w poście twoja sprawa...

Ale jeżeli, nie wiem, piszesz posty czcionką "wielką" bez "cytuj" i na zielono to łamie to netykiete :P

redoxygene
Gość
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 11:05 am   

Ten post jest przeniesiony do forum moderatorow do wgladu. Nie mial zadnego zwiazku z tematem i byl drugim naszpikowanym wycieczkami osobistymi.

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 19, 2010 5:50 pm   

Wojtek w tym poście nie było nic co możnaby uznać za łamanie regulaimnu.

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 19, 2010 5:53 pm   

Mr. Green jest nowym użytkownikiem i mógł o tym nie wiedzieć. Zamiast napadać na niego mogłeś wytłumaczyć. Poza tym zastosowany przez Green-a sposób cytowania wcale nie łamie regulaminu. Cytowana wypowiedź jest wyraźnie oddzielona.
Ostatnio zmieniony przez gregory_z_radomia Wto Sty 19, 2010 7:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  

danius14 

Wysłany: Wto Sty 19, 2010 5:54 pm   

Dla Redoxygena było... ( po prostu z każdym pytaniem na które nie zna odpowiedzi w ten sposób postępuje albo unika... )

teta 

Wysłany: Wto Sty 19, 2010 6:51 pm   

Dajcie gościowi spokój. Zamordyzmu być nie powinno :!:

redoxygene
Gość
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 11:54 pm   

Ja tylko zwrocilem uwage i to niejeden raz po tym, jak zaczal rzucac ostrymi tekstami. Tete denerwowaly podpisy graficzne, a mnie denerwuje to, jak odpowiadam i mam posrany post, bo tego nie widze dobrze.

Odpowiedz do tematu