.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Antyprotekcioner
Autor Wiadomość
redoxygene
Gość
Wysłany: Śro Maj 13, 2009 12:31 am   

Gladzior napisał/a:

A ja widzę, że znowu chcesz być 'szprytny i szczwany"' i znowu nie wyszło...

Wyszlo dokladnie jak i tobie z mantisem. Ja cos pamietam, ale nie chce mi sie szukac. O, i ja pamietam!

rj 
Site Admin

Wysłany: Śro Maj 13, 2009 8:38 am   

gregory_z_radomia napisał/a:
Ok. Wystarczy tego gnębienia i potępiania Antyprotekcjonera bo nie o to tu chodzi. Moim zdaniem trzeba wytłumaczyć Antyprotekcjonerowi zasady panujące na forum i pisania postów. Jako że Radek jest tutaj gospodarzem to On powienien napisać odpowiednią PW, ponieważ rola i kompetencję moderatorów się wyczerpały. Poza tym sami nie możemy się porozumieć czego przykładem są posty w tym wątku.
Mam nadzieje że wymiana uwag w tym wątku, spowoduje że każdy z nas będzie pracował nad sobą i sposobem swoich wypowiedzi aby w przyszłości nie dochodziło więcej do spięć.
Radku jak możesz i zgadzasz się ze mną proszę o skontaktowanie się z Antyprotekcjonerem.

Tak właśnie zrobię.

Odpowiedz do tematu