.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Antyprotekcioner
Autor Wiadomość
redoxygene
Gość
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 12:19 am   Antyprotekcioner

Niniejszym wnosze o zrobienie porzadku z w/w uzytkownikiem. Ostatnia rzecza jest post http://www.inwestycje.rad...php?p=6886#6886 . Tak nie moze byc. Przylazl na forum, i (juz nie zwracajac uwagi na razace bledy ortograficzne i nawet nieumiejetnosc napisania poprawnie wlasnego nicka), zwyczajnie trolluje, obraza (zaczelo sie od MZDiK, Czyza), dopisuje sie do starych postow bez sensu, pisze posty bez sensu (np. ten http://www.inwestycje.rad...php?p=6858#6858 ), pomimo zwracania uwagi nie potrafi w dalszym ciagu sie przystosowac.

Cos takiego nie moze byc dalej tolerowane.

teta 

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 12:43 am   

Odstawić go na dwa, trzy tygodnie 'do kąta' a potem w przypadku powtórki z twórczości skasować mu konto.

Jak to ma być forum na poziomie to inaczej stać się nie może. I naprawdę nie pisze tego dlatego, iż ów kolega ma totalnie odrębne zdanie na temat transportu w mieście niż ja. Reprezentuje totalnie denny poziom pod względem wiedzy jak i kultury wypowiedzi.

Psycho_Mantis 
Moderator

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 10:10 am   

Może i reprezentuje nieco niski poziom, ale przypomnę, że to forum to zagłębie uszczypliwości. Dla mnie nie ma różnicy, czy się napisze "ludzi tak myślących należy nazywać debilami / prostakami / idiotami" czy się napisze wprost "ty prostaku" :P
Znowu podwójna moralność. Swoją drogą skarży się na Wojtek, który sam lubi wbijać chamskie szpilki :P Chcesz żeby wszyscy trzymali poziom - sam go trzymaj :P
Mnie również nie podoba się w jaki sposób wypowiedział się w kilku postach, spróbujcie mu wytłumaczyć to w prywatnych postach, ale jeśli ktoś uzna że złamał netykietę i regulamin to ja odp że Wojtek powinien mieć już z 5 banów :P Chociaż przyznaje, że w końcu się trochę uspokoił :P

redoxygene
Gość
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 11:53 am   

Ja powtorze-nalezy zwracac uwage na forme wypowiedzi. Nie moja wina, ze wiekszosc osob nie odroznia formy od tresci. A w tym przypadku forma jest karygodna. Uszczypliwosci to jedno, a chamstwo to zupelnie co innego. I jest roznica zasadnicza w jaki sposob kto formuluje swoje posty.

Psycho_Mantis 
Moderator

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 12:27 pm   

redoxygene napisał/a:
Ja powtorze-nalezy zwracac uwage na forme wypowiedzi. Nie moja wina, ze wiekszosc osob nie odroznia formy od tresci. A w tym przypadku forma jest karygodna. Uszczypliwosci to jedno, a chamstwo to zupelnie co innego. I jest roznica zasadnicza w jaki sposob kto formuluje swoje posty.

Uszczypliwość jest formą wyrachowanego chamstwa wśród ludzi inteligentnych. Ci mniej inteligentni bluźnią na siebie albo dają sobie po twarzy. Ci bardziej stosują subtelne metody wynikające z pewnego poziomu. Inny poziom, ale takie samo działanie tylko po prostu na innej płaszczyźnie intelektualnej :) Poza tym ja dalej uważam, że to wynika z tego, że to forum. W twarz tak byś się nie zachowywał :) I jak dla mnie EOT.

redoxygene
Gość
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 12:44 pm   

Psycho_Mantis napisał/a:

Uszczypliwość jest formą wyrachowanego chamstwa wśród ludzi inteligentnych. Ci mniej inteligentni bluźnią na siebie albo dają sobie po twarzy. Ci bardziej stosują subtelne metody wynikające z pewnego poziomu. Inny poziom, ale takie samo działanie tylko po prostu na innej płaszczyźnie intelektualnej :) Poza tym ja dalej uważam, że to wynika z tego, że to forum. W twarz tak byś się nie zachowywał :) I jak dla mnie EOT.

100% zgody. Jednak potwierdziles tylko to co mowie-czyli chodzi o forme wypowiedzi, a nie moja wina, ze ktos nie potrafi zachowac sie normalnie :P

Psycho_Mantis 
Moderator

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 1:08 pm   

redoxygene napisał/a:
Psycho_Mantis napisał/a:

100% zgody. Jednak potwierdziles tylko to co mowie-czyli chodzi o forme wypowiedzi, a nie moja wina, ze ktos nie potrafi zachowac sie normalnie :P

Tylko że ja mówię, że skoro on ma dostać bana za nazwanie Ciebie "prostakiem" to ja mówię, że Ty powinieneś dostać bana za stwierdzenie "ludzi tak myślących trzeba nazywać idiotami" czy jak to tam wtedy powiedziałeś :) Dla mnie EOT.

redoxygene
Gość
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 1:12 pm   

EOT, to EOT :P Przytocz te wypowiedz dokladnie.

Psycho_Mantis 
Moderator

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 2:05 pm   

redoxygene napisał/a:
EOT, to EOT :P Przytocz te wypowiedz dokladnie.

Nie jestem masochistą i nie będę analizował twoich wypowiedzi pod tym względem pomijając, że nie mówiąc już o tym, że nie mam na to czasu :] Ale jak widać ty również nie lubisz być obrażany więc jak pisałem "Chcesz żeby wszyscy trzymali poziom - sam go trzymaj". Chociaż jak już napisałem poprawiło ci się, chyba na wiosnę :P Peace!

redoxygene
Gość
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 2:37 pm   

Zatem albo przytaczaj cos konkretnie, albo nie przytaczaj. Bo akurat to jest najbardziej denerwujace, kiedy mowi sie jedno, a potem sie slyszy, ze sie mowilo co innego. A co do obrazania-ja sie nie obrazam, bo nie mam kompleksow na punkcie swojego poziomu, niezaleznie od tego co i kto powie. Zwyczajnie to nie jest miejsce do takiej formy wyrazania. I powtorze raz jeszcze-czym innym jest forma wypoiwiedzi,a czym innym jej tresc.

Gladzior 
Moderator

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 6:45 pm   

Ależ hipokryzja...

redoxygene napisał/a:
Zatem albo przytaczaj cos konkretnie, albo nie przytaczaj. Bo akurat to jest najbardziej denerwujace

Też pamiętam taką sytuację z takim tekstem, więc nie ma sensu jej szukać.

W ogóle powinieneś nazwać temat "Uprzejmie donoszę..."

:roll:

redoxygene
Gość
Wysłany: Wto Maj 12, 2009 7:09 pm   

Gladzior napisał/a:

A ja pamietam jak zbluzgales Iksinskiego:D I teta pewnie tez. Moze i KY. Tak jest ok?

Gladzior 
Moderator

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 7:50 pm   

redoxygene napisał/a:
Gladzior napisał/a:

A ja pamietam jak zbluzgales Iksinskiego:D I teta pewnie tez. Moze i KY. Tak jest ok?

A ja widzę, że znowu chcesz być 'szprytny i szczwany"' i znowu nie wyszło...

danius14 

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 8:02 pm   

redoxygene ... swoją inteligentnością i dogryzkami oraz swymi fachowymi radami... przyznam że nieraz mnie wkurzyłeś...... Jednakże .... w przypadku antyprotekcjonera zgodzę się z tobą w 99,5% a to ze względu na to że on mocno przesadza jednakże najpierw trzeba mu dać "lekkiego klapsa" aby wiedział jak się wyrażać itp. Nie od razu banować. Pamiętaj że tu ludzie mają współpracować i tłumaczyć a nie od razu banować...

P.S Zawsze lepiej widzieć + np:

- Ja dziękuje mu za wklejenie planów z lat 70 róznych rzeczy które w radomiu nie powstały. (Interesuje mnie to)

Jednakże sposób wyrażania się jest jeszcze do zmienienia ;)

Pozdrawiam
redoxa i antyprotekcjonera ;]

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 12, 2009 9:35 pm   

Ok. Wystarczy tego gnębienia i potępiania Antyprotekcjonera bo nie o to tu chodzi. Moim zdaniem trzeba wytłumaczyć Antyprotekcjonerowi zasady panujące na forum i pisania postów. Jako że Radek jest tutaj gospodarzem to On powienien napisać odpowiednią PW, ponieważ rola i kompetencję moderatorów się wyczerpały. Poza tym sami nie możemy się porozumieć czego przykładem są posty w tym wątku.
Mam nadzieje że wymiana uwag w tym wątku, spowoduje że każdy z nas będzie pracował nad sobą i sposobem swoich wypowiedzi aby w przyszłości nie dochodziło więcej do spięć.
Radku jak możesz i zgadzasz się ze mną proszę o skontaktowanie się z Antyprotekcjonerem.

Odpowiedz do tematu