.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Strefa "Łucznik" | ul.1905-go Roku
Autor Wiadomość
KY 
Moderator

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 10:16 pm   Strefa "Łucznik" | ul.1905-go Roku

Nie wiecie może co dzieje się w budynkach Łucznika przy Młodzianowskiej? Bo trwa tam intensywny remont.
Ostatnio zmieniony przez rj Nie Sty 01, 2012 3:48 pm, w całości zmieniany 2 razy  

Psycho_Mantis 
Moderator

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 10:34 pm   

Nie mam pojęcia. Wiem, że na tych terenach mamy już sklepy, agencję reklamową, dyskotekę, park zabaw, krajowy dział księgowości Gromady i wiele wiele innych przedsiębiorstw. Jakiś czas temu byłartykuł w którym była mowa że Ci przedsiebiorcy skrzyneli sie w jakies zrzeszenie i walczą o to by byłe drogi wewnetrzne przejela gmina i je uporzadkowala (tak cos mi swita przynajmniej :D ). Ale co tutaj powstaje - nie wiem. Ale przyznasz ze miejscowka genialna - przy obwodnicy :D

wieczor 
Junior Admin

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 10:58 pm   

Z tego co mi wiadomo to ma powstać na terenie zakładów metalowych chińskie centrum handlowe... Ale nie wiem dokładnie w którym miejscu.
Ostatnio zmieniony przez wieczor Wto Kwi 21, 2009 11:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Psycho_Mantis 
Moderator

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 11:00 pm   

wieczor napisał/a:
Z tego co mi wiadomo to ma powstać na terenie zakładów metalowych chińskie centrum handlowe... Nie wiem czy dokładnie w tym miejscu.

Z tego co słyszałem chińskie ma powstać w budynku przy przystanku 1905r/Kościuszki (stary 1905r./ Zakłady Metalowe). :)

danius14 

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 11:01 pm   

Gdyby tak to odnowili, oszklili... byłaby ładna galeria handlowa ;)Coś jak "wyższa rosa"

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 11:05 pm   

wieczor napisał/a:
Z tego co mi wiadomo to ma powstać na terenie zakładów metalowych chińskie centrum handlowe... Ale nie wiem dokładnie w którym miejscu.

Jeżeli ten obiekt przygotowywany jest w tym celu to wolę aby pozostał w dotychczasowym stanie.

teta 

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 11:11 pm   

gregory_z_radomia napisał/a:
wieczor napisał/a:

Jeżeli ten obiekt przygotowywany jest w tym celu to wolę aby pozostał w dotychczasowym stanie.

Zgadza się :) Swoją drogą to nie wiem kto kupuje ten syf u chińców... Ja raz kupiłem u nich parasolkę, która otwierając się sama siebie połamała a jeden ze złamancy drutów wywalił dziurę w materiale :lol:

green 

Wysłany: Śro Kwi 22, 2009 7:57 am   

wieczor napisał/a:

To powstaje ale przy przystanku na 1905 roku jak kiedyś były bramki wejściowe na zakłady.

Damian Maciąg 
Junior Admin
idealista?

Wysłany: Sob Lis 14, 2009 11:57 pm   

Ostatnio często bywam w "Strefie Łucznik", co chwila jest remontowany jakiś budynek, otwierane są nowe firmy (nawet w czasach kryzysu ;) ) Ten teren zmienia się nie do poznania. Oby tak dalej :)

redoxygene
Gość
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 12:02 am   

Cale szczescie, ze nie bedzie (chyba) tego marketu chinskiego :D

gregor13 

Wysłany: Nie Lis 15, 2009 10:24 am   

Ten "czajniiz" market, który tam miał być to - zdaje się - jest teraz nad Biedronką przy Placowej.

redoxygene
Gość
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 3:50 pm   

To nie ten. Tamten juz istnial, jak tu sie zaczal remont i napis sie pojawil.

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 15, 2009 8:47 pm   

Kranik007 napisał/a:
Ostatnio często bywam w "Strefie Łucznik", co chwila jest remontowany jakiś budynek, otwierane są nowe firmy (nawet w czasach kryzysu ;) ) Ten teren zmienia się nie do poznania. Oby tak dalej :)

Kraniku, co to za zmiany, same hurtownie lub sklepy. Jestem tam choć jeden zakład produkcyjny?.

Damian Maciąg 
Junior Admin
idealista?

Wysłany: Nie Lis 15, 2009 9:25 pm   

gregory_z_radomia napisał/a:
Kranik007 napisał/a:

Kraniku, co to za zmiany, same hurtownie lub sklepy. Jestem tam choć jeden zakład produkcyjny?.

Jest wiele punktów usługowych np. agencje reklamowe. Działa nadal Fabryka Broni. Dobrze - jest dużo sklepów i hurtowni, ale to chyba dobrze, że w ogóle ktoś zajął się tymi budynkami. Są remontowane, zasiedlane.

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 15, 2009 9:34 pm   

A co byś powiedział, gdyby udało się przebudować część budynków na lofty albo znaleźć inwestora zainteresowanego modernizacją i otworzeniem w tym miejscu na wzór łódzkiej Manufaktury galeri usługowo - handlowej. To byłby sukces. Rozdrobnić i sprzedać lub wynająć za bezcen każdy potrafi.

Odpowiedz do tematu