.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
SPOTKANIA FORUMOWICZÓW
Autor Wiadomość
gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 14, 2008 9:02 pm   SPOTKANIA FORUMOWICZÓW

Proponuje aby zorganizować spotkanie forumowiczów. Zbliża się pierwsza rocznica uruchomienia forum. Choć jest to jeszcze odległy termin (forum wystartowało na początku stycznia 2008 roku) ale już teraz ze względu na spodziewane trudności w dopasowaniu terminu w tego typu "imprezach" warto o tym porozmawiać i ustalić wstępnie termin. Pierwsze co należałoby przedyskutować to czy spotkanie ma odbyć się na tygodniu czy w weekend. Proszę o zgłaszanie uwag na ten temat.
Ostatnio zmieniony przez gregory_z_radomia Śro Gru 30, 2009 11:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  

wieczor 
Junior Admin

Wysłany: Sob Lis 15, 2008 1:02 pm   

Ja bym zorganizował spotkanie w weekend, bo część ludzi, tak jak ja, na tygodniu przebywa poza Radomiem. Może zrobimy spotkanie 3 lub 4 stycznia?

danius14 

Wysłany: Sob Lis 15, 2008 8:40 pm   

Heh... Mnie chyba to spotkanie nie dotyczy... jako że chyba jestem tu najmłodszym forumowiczem. Mam dopiero 15 lat lecz chciałbym wiele zmienić w tym mieście.

rj 
Site Admin

Wysłany: Sob Lis 15, 2008 10:00 pm   

Dotyczy wszystkich, którzy tylko będą chcieli się spotkać :-)
Ja mam 85 lat i też chcę dużo zmienić w mieście :D

danius14 

Wysłany: Nie Lis 16, 2008 12:58 pm   

Myślę że takie spotkanie byłoby dobre ... Taka "integracja" . Można by wymienić się poglądami i Takimi tam.... Chętnie poznam parę osób stąd. Termin 3,4,5 stycznia jak najbardziej mi odpowiada.

wieczor 
Junior Admin

Wysłany: Nie Lis 16, 2008 9:28 pm   

danius14 napisał/a:
Heh... Mnie chyba to spotkanie nie dotyczy... jako że chyba jestem tu najmłodszym forumowiczem. Mam dopiero 15 lat lecz chciałbym wiele zmienić w tym mieście.

A czy ktoś tutaj patrzy na wiek? Ja mam 19 lat i wcale nie uważam, że jestem jakoś na zdecydowanie lepszej pozycji od Ciebie. Tak naprawdę wszyscy cały czas się uczymy, a tutaj chodzi o to, żeby PRZEDE WSZYSTKIM DZIAŁAĆ. I ci najstarsi, i ci najmłodsi :)

danius14 

Wysłany: Pon Lis 17, 2008 4:25 pm   ;]

A ile ja się dzieki temu forum dowiedziałem o mieście to normalnie masakra. Dzięki temu forum wiem o wszystkich rzeczach no może prawie o wszystkich (chodzi o inwestycje itp). Ostatnio wkurzyłem się jak osoba niedoinformowana i niedokształcona kłóciła się ze mną że tam gdzie budują Centrum Słoneczne Powstaje King Cross....

Zacząłem zastanawiać się co w mieście zmienić na lepsze .... i jak...

Także jeżeli już to termin styczniowy mi odpowiada.... bo mój grafik w tym roku (szkolnym) jest jak najbardziej napięty ...

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lis 17, 2008 5:26 pm   Re: ;]

danius14 napisał/a:
A ile ja się dzieki temu forum dowiedziałem o mieście to normalnie masakra. Dzięki temu forum wiem o wszystkich rzeczach no może prawie o wszystkich (chodzi o inwestycje itp). Ostatnio wkurzyłem się jak osoba niedoinformowana i niedokształcona kłóciła się ze mną że tam gdzie budują Centrum Słoneczne Powstaje King Cross....

Zacząłem zastanawiać się co w mieście zmienić na lepsze .... i jak...

Także jeżeli już to termin styczniowy mi odpowiada.... bo mój grafik w tym roku (szkolnym) jest jak najbardziej napięty ...

I taki właśnie ma cel to forum, informować Radomian o zmianach zachodzących w naszym mieście. Dlatego staramy się dodawać jak najwięcej zdjęć, projektów i wizualizacji.
Czekamy na kolejene deklaracje chęci spotkania się

KY 
Moderator

Wysłany: Wto Lis 18, 2008 10:36 pm   

Ja znam osobiście trzy osoby obecne na tym forum i z chęcią poznam następnych. Jeśli będę w Radomiu po Nowym Roku to z pewnością się pojawię. :)

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Śro Gru 03, 2008 9:28 pm   

Podobijam wątek. Proszę o odpowiedź czy pierwszy weekend roku 2009 nie zakłóca Waszych wcześniejszych planów.

wieczor 
Junior Admin

Wysłany: Śro Gru 03, 2008 9:40 pm   

Jestem za. Tylko może bardziej doprecyzujemy czas (dzień, godzina) i miejsce. Mi osobiście pasuje piątek i sobota. W niedziele pewnie sie bede już zbierać na studia :?

manolo 

Wysłany: Śro Gru 03, 2008 11:32 pm   

Ja również byłbym bardzo chętny, ale coś już teraz czuję, że będzie ciężko wygospodarować czas nawet w styczniu i lutym, bo ostatnio trochę rzadko bywam w Radomiu :/ Jakkolwiek na pewno w przyszłości jakaś relacja by się przydała ze spotkania :D

wieczor 
Junior Admin

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 10:48 pm   

W związku z tym, że coraz bliżej do naszego zjazdu to ja proponuję termin spotkania: 3 stycznia (sobota), godzina 18.00. Pasuje Wam?

Miejsce pozostawiam pod temat dyskusji. Gdzie byście chcieli się spotkać? Ważne, żeby znalazł się taki stół co by pomieścił trochę osób :)

danius14 

Wysłany: Pon Gru 22, 2008 5:04 pm   

Mi pasuje ;] do 5tego mam wolne ;]

wieczor 
Junior Admin

Wysłany: Pią Gru 26, 2008 11:20 pm   

Co jest panowie? Czyżby już odeszła chęć wspólnego spotkania?

Odpowiedz do tematu