.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Budynek mieszkalno-usługowy | ul.Kościuszki
Autor Wiadomość
Donlareno

Wysłany: Pią Maj 06, 2011 10:02 am   Budynek mieszkalno-usługowy | ul.Kościuszki

Witam.
Widziałem ostatnio prace przy mediach na nieużywanej działce, przy Kościuszki, obok pubu Kornel. Wczoraj zobaczyłem jak odgradzają teren. Nie wie ktoś może co tam powstaje? Być może pomyliłem temat główny, mam jednak przeczucie że to jakiś obiekt handlowy.
Ostatnio zmieniony przez rj Sob Gru 31, 2011 10:09 pm, w całości zmieniany 2 razy  

rafin73 

Wysłany: Pią Maj 06, 2011 3:08 pm   

Witam

Potwierdzam. Z informacji uzyskanych od pracowników grodzących teren - powstać tam ma pawilon handlowy.

Mapa
"Chcieliśmy bardzo dobrze, a wyszło jak zwykle"

teta 

Wysłany: Pią Maj 06, 2011 8:43 pm   

Kiedyś byłem w urzędzie z carewiczem i pani Jakubiak mówiła, że na narożu Kościuszki i 1905 R. planowano, że powstanie jakiś dominujący wysoki budynek. Postawiono psią budę Aldiego czy Lidla, nie wiem konkretnie...
Tu widzę kolejna perełka się szykuje...
:thd

Mathevv 

Wysłany: Pią Maj 06, 2011 8:45 pm   

I kolejny market...

redoxygene 
Moderator

Wysłany: Sob Maj 07, 2011 4:47 am   

^^ Mi w żadnej mierze markety nie przeszkadzają - im więcej, tym lepiej bym rzekł, zwłaszcza w rejonie śródmieścia, które jest praktycznie pozbawione normalnych sklepów spożywczych - Dobre Wybory, Żabki i PSS to jednak nie jest to, czego by się chciało w zakresie cen, choć w tym konkretnym miejscu nie wiem jak market by się miał zmieścić.

teta napisał/a:
Kiedyś byłem w urzędzie z carewiczem i pani Jakubiak mówiła, że na narożu Kościuszki i 1905 R. planowano, że powstanie jakiś dominujący wysoki budynek. Postawiono psią budę Aldiego czy Lidla, nie wiem konkretnie...
Tu widzę kolejna perełka się szykuje...
:thd

Redoxygenem z powrotem :P A co do Aldiego - to nie miało być zamiast, tylko razem z Aldim, w narożu działki - to był ten sam inwestor który ogarnął tereny przy Aldim na Mireckiego/Reja.

czyzo 

Wysłany: Sob Maj 07, 2011 2:02 pm   

Wypadało by wziąć pod uwagę, że ten teren ładnych parę lat stał pusty i jedynie co widziałem tam to ludzi z pieskami które robiły sobie kupki.

teta 

Wysłany: Sob Maj 07, 2011 9:58 pm   

redoxygene napisał/a:
^^ Mi w żadnej mierze markety nie przeszkadzają - im więcej, tym lepiej bym rzekł, zwłaszcza w rejonie śródmieścia, które jest praktycznie pozbawione normalnych sklepów spożywczych - Dobre Wybory, Żabki i PSS to jednak nie jest to, czego by się chciało w zakresie cen, choć w tym konkretnym miejscu nie wiem jak market by się miał zmieścić.

Za płotem jest to Aldi, więc nie za dużo tego będzie? Tyle działek przeznaczyć na zabudowę parterową z parkingiem przed?

Mathevv 

Wysłany: Sob Maj 07, 2011 9:59 pm   

Czasami odnoszę wrażenie, że w tym mieście tylko drogi i buduje kolejne sklepy.

redoxygene 
Moderator

Wysłany: Nie Maj 08, 2011 3:03 am   

teta napisał/a:

Za płotem jest to Aldi, więc nie za dużo tego będzie? Tyle działek przeznaczyć na zabudowę parterową z parkingiem przed?

Aldi to nie jest normalny market - to jest najbardziej klasyczny dyskont z najbardziej chyba w Polsce ograniczonym asortymentem. Co do parkingu - ten przy Aldim miał być wspólny dla niego i tego biurowca. A ta inwestycja na Kościuszki, jak już pisałem - to musi być coś małego, bo i działka nieduża - ok. 25 arów, przy czym parkingi teraz walą wszędzie i ile wlezie, najchętniej przed - bo miasto sobie to najczęściej wymyśla.

PePe 

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 8:11 pm   

Inwestycje. Na Plantach biurowiec zamiast skwerku
mar 2011-05-16, ostatnia aktualizacja 2011-05-16 15:52:23.0

Na działce u zbiegu ulic Kościuszki i Planty stanęło ogrodzenie i pojawiły się koparki. Ruszyła budowa trzypiętrowego budynku

Chodzi o działkę obok dawnego żłobka Zakładów Metalowych, w którym obecnie znajduje się radomskie Centrum Przedsiębiorczości. Placyk kiedyś służył za miejsce zabaw maluchów, od czasu kiedy zlikwidowano żłobek stał pusty.

Jak informuje Katarzyna Piechota-Kaim, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Radomiu, inwestorem jest osoba prywatna. Na działce zamierza wybudować obiekt handlowo-usługowo-biurowy.

www.radom.gazeta.pl

Trochę już wiemy.

KY 
Moderator

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 9:35 pm   

Przynajmniej nie bedzie to barak :)

teta 

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 10:51 pm   

Znając życie w Wyborczej znów pomieszali piętra z kondygnacjami i obiekt będzie jednak 2-piętrowy...

thediamond 
ROOTS & CULTURE

Wysłany: Wto Maj 17, 2011 1:04 am   

I tak pewnie śliczne to to nie powstanie.. (obym sie mylił)!

rafin73 

Wysłany: Wto Maj 31, 2011 12:07 pm   

Źródło: Echo Dnia Radom
"Chcieliśmy bardzo dobrze, a wyszło jak zwykle"

pitagor 
Moderator
Rowerowy Maruda

Wysłany: Śro Lip 20, 2011 5:03 pm   

Odpowiedz do tematu