.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Logo
Autor Wiadomość
rj 
Site Admin

Wysłany: Wto Sty 25, 2011 8:39 pm   

Już "się robi" :)
lada dzien zobaczymy ostateczną wersję :) )

rj 
Site Admin

Wysłany: Sob Lut 12, 2011 9:44 pm   

A oto i ona :)

A spójny z logo nowy bannerek widać u góry :)

GolyPL 

Wysłany: Nie Lut 13, 2011 1:14 am   

Witam, czytam to forum już od kilku lat, ale dopiero teraz poczułem potrzebę wtrącenia się do dyskusji. Otóż uważam że logo jest poprawne, ale jakością odstaje od wcześniej proponowanych na forum. Logo wygląda trochę jak tablica jednej z spółdzielni i nie zwraca na siebie zbytnio uwagi, ale trzeba zaznaczyć że projekt jest prosty i czytelny ale brak mu polotu, brak w nim optymizmu. Poprzednia propozycja była ciekawa choć za bardzo była powiązana z marką Radomia co mogło by sugerować że portal jest sponsorowany przez miasto.

Czy to jest finalna wersja loga, bajeru i czy button RI jest w planach?

redoxygene 
Moderator

Wysłany: Nie Lut 13, 2011 3:58 am   

No mi się skojarzyło najpierw trochę z logiem PKSu Radom, a teraz faktycznie - taki trochę styl a'la PRL. Nie powala, ale w ogóle troszkę nie podoba mi się tryb wprowadzenia zmiany :( Albo konsultujemy i ustalamy coś wspólnie, albo robimy tak jak w tym przypadku.

rj 
Site Admin

Wysłany: Nie Lut 13, 2011 7:33 am   

Jest logo spójne z bannerkiem, który też domagał się wymiany. Proste ale w moim odczuciu czytelne i estetyczne. Konsultowałem to ze specjalistami od reklamy wizualnej. Jak będziemy mieli coś lepszego to się zmieni. Nic nie jest wieczne :)

PePe 

Wysłany: Nie Lut 13, 2011 5:54 pm   

rj napisał/a:
A oto i ona :)

Obrazek

A spójny z logo nowy bannerek widać u góry :)

Moim zdaniem bardzo dobry. Bardzo dynamiczny, czytelny. Logo nie musi być wybajerzone, żeby było dobre (patrz najbardziej rozpoznawalne marki świata). Poprzednie propozycje były właśnie za mało czytelne, lub zbytnio zlewały się z logo miasta. Ten logotyp kojarzy mi się z Shinkansenem a nie PKSem:) chociaż nie powiem, chciałbym, żeby kiedyś PKS Radom dorównywał jakością usług japońskim firmom transportowym:D

Odpowiedz do tematu