.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Inwestycja Symfonia Intersol
Autor Wiadomość
olek 

Wysłany: Śro Lut 24, 2016 9:39 am   Inwestycja Symfonia Intersol

A co myślicie o inwestycji Intersol ? Udostępnili plany 3 budynku http://www.intersol.pl/#f...ok=3&show_all=0
Troszkę zastanawia mnie ich sposób budowy i jakość budynków, może macie jakieś doświadczenia z tą firmą oraz jaką jakość oferują ?

Tristan 

Wysłany: Śro Lut 24, 2016 11:00 am   

Dużego doświadczenia nie mam, ale mają chyba najniższe ceny w Radomiu (jak u nich bylem to podali mi cenę 3750 zł, zapewne do negocjacji). Budują technologią wielkiej płyty.

Mnie osobiście nie podoba się lokalizacja. Jedyny wyjazd do centrum to w Zbrowskiego (lewoskręt!). Na tej ulicy dojdzie sporo samochodów (5 bloków Symfonii, 6 bloków Administratora, 4 bloki Łucznika, dojazd do Castoramy) a już teraz tworzą się korki. Dodatkowo tuż obok jest średnio atrakcyjne osiedle Gołębiów I. Z informacji z ich fanpejdża na Facebooku, to pomimo ogrodzenia mają sporo kradzieży (zastanawiają się teraz nad monitoringiem).

Brak windy i garażów podziemnych, ale za to miejsce postojowe jest chyba w cenie mieszkania. Wokół dość kiepska infrastruktura, dość kiepskie dojście przez Gołębiów I (tam też się pogrodziły wspólnoty). Blisko kościół i szkoła średnia (Baczyński).

Wydaje mi się, że budują dość tradycyjnie, mieszkania są podobne do tych z czasów PRLu (wielka płyta, piwnice w podziemiach, dość małe balkony, ogródki). Ogródki za to mają dość fajne:-)

EDIT: Sprawdziłęm ich stronę, ich trzeci budynek wygląda inaczej niż budynek 1 i 2, tutaj na przykład balkony są dość spore. Ogródki są wręcz gigantyczne:-)

jarek 

Wysłany: Śro Lut 24, 2016 9:27 pm   

Mi tez nie podoba sie lokalizacja i wygląd bloków ot takie same jak z lat 80 z wielkiej płyty.
cena jest zachęcająca i jak ktoś nie przywiązuje uwagi do wyglądu zewnętrznego to nie ma tragedii, w środku i tak będzie jak kto sobie urządzi.
coraz bardziej zagęszcza sie zabudowa tej części miasta i korki będą nieuniknione i co gorsza nie widzę rozwiązania jak po wybudowaniu tych wszystkich osiedli rozwiązać problem żeby zmniejszyć lub usprawnić poruszanie sie samochodem.

klon200 

Wysłany: Pią Mar 04, 2016 9:23 pm   

olek odezwij się na na pw. mieszkam w etiudzie i co nieco mogę powiedzieć z punktu widzenia mieszkańca

jarek 

Wysłany: Sob Mar 05, 2016 9:19 pm   

pisz tutaj o Etiudzie więcej ludzi przeczyta i skorzysta.

Odpowiedz do tematu