.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Inwestycje mieszkaniowe | os. Gołębiów I i II
Autor Wiadomość
Gladzior 
Moderator

Wysłany: Nie Lut 24, 2013 8:08 pm   

Zrobiłem porządek z dyskusją o zamkniętych osiedlach.
Wydzieliłem nowy wątek www.inwestycje.radom.pl/f...p?p=40238#40238

mikielm 

Wysłany: Sob Gru 14, 2013 11:09 am   

''Administrator'' planuje kolejną dużą inwestycję. Wysokie bloki, podziemne garaże

RTBS „Administrator” narzucił duże tempo inwestycyjne. W tym roku zakończył budowę jednego osiedla, a wznoszenie drugiego rozpoczął. To jednak nie koniec - jak się dowiadujemy w planach jest następna inwestycja. I choć dwie poprzednie należą do najnowocześniejszych w Radomiu, to trzecia ma je przebić.

Na nowo oddanym w październiku, złożonym z pięciu bloków osiedlu między ulicami Rapackiego i Daszyńskiego zostało już tylko kilka wolnych mieszkań. Pierwsze umowy podpisano na sprzedaż lokali w czterech blokach budowanych przy ul. Radomskiego.
W budynkach zastosowano najnowocześniejsze technologie: stropy żelbetowe monolityczne wylewane, logotermy, klimatyzację, mechaniczną wentylację. Osiedla dla bezpieczeństwa ogrodzono, zamontowano monitoring.
- Powodzenie tych dwóch inwestycji pokazało, że trafiamy w potrzeby klientów. Dlatego postanowiliśmy iść dalej. Wracamy na Rapackiego - mówi prezes "Administratora", Karol Frieman. Chodzi o budowę na terenie tzw. sadku między szkołą a ulicą Sempołowskiej.
- Wystąpiliśmy już do miasta o ustalenie warunków zabudowy i środowiskowych, bo to dość duża działka. Chcielibyśmy w 2014 r. uzyskać pozwolenie na budowę, tak by jesienią 2014 r. lub najpóźniej wiosna 2015 r. - mówi prezes "Administratora". Dodaje, że przy zachowaniu wysokoich technologii, "na pewno będzie to zupełnie nowy projekt, całkowicie nowa bryła budynków".
- Zakładamy budowę sześciokondygnacyjnych bloków z garażami podziemnymi i windami - informuje Karol Frieman. Prezes zakłada jednak, że pewne ograniczenia na inwestora mogą nałożyć warunki środowiskowe i zabudowy. - Dopiero po ich otrzymaniu. Poznamy graniczne możliwości i będziemy dostosowywać projekt - zapowiada.

Źródło: radom24.pl

gawu7 
Radom

Wysłany: Sob Gru 14, 2013 11:48 am   

Zagospodarowanie tego terenu to była tylko kwestia czasu, chyba największy jaka pozostał na Gołębiowie II. Ciekaw tylko jestem jak im wyjdzie ta "nowa bryła budynków"

rafin73 

Wysłany: Nie Gru 15, 2013 9:18 pm   

A tereny pomiędzy ul. Zbrowskiego a szkołą / ul.ks.Chodowicza?
Tak wiem (kojarzę) że tam są "pola uprawne - ale...(czy tylko) mi się wydaje że docelowo...
"Chcieliśmy bardzo dobrze, a wyszło jak zwykle"

gawu7 
Radom

Wysłany: Nie Gru 15, 2013 10:04 pm   

Nie uwzględniałem ich bo jak sam zauważyłeś są tam jakieś szklarnie chyba. Ale ja się tak zastanowić to masz rację, chyba nie będzie to szokiem jak istnienie tych obiektów jest kwestią czasu ba, chyba nawet na północ od linii Rapackiego nie ma nic prócz pól więc ewentualne przedłużenie Rapackiego tylko otworzy drogę do zagospodarowania tej części Gołębiowa

jarek 

Wysłany: Śro Lis 18, 2015 1:42 pm   

Kolejna inwestycja na Gołębiowie
http://www.apartamentymagnolia.pl/
bardzo fajne bloki tylko trochę za dużo. cena 4100 z metr2, garaz podziemny 25000.

Tristan 

Wysłany: Śro Lis 18, 2015 1:59 pm   

Nie wiadomo też jak z komórkami lokatorskimi.
Same bloki jak i mieszkania bardzo ładne (szczególnie te 70 metrowe), ale lokalizacja moim zdaniem jednak dość kiepska - bliskość boiska (i to z takim oświetleniem) to wada a nie zaleta. Wiem co się dzieje u mnie na osiedlu w blokach przy Orliku - mieszkańcy bardzo narzekają na to oświetlenie (świeci do 22.00) oraz na hałas. Najgorzej ejst przy boisku do kosza, ale to w tej inwestycji chyba jest dalej.

ludwik 

Wysłany: Czw Lis 19, 2015 10:02 pm   

Z moich informacji wynika, że komórki lokatorskie są dodatkowo płatne chyba 3tys. zł. Podejrzewam, że cena w tak wczesnej fazie jest do jakiejś mniejszej lub większej negocjacji. Trzeba się dowiedzieć u źródła. Czy lokalizacja jest kiepska, no faktycznie jest tam sporo bloków, ale bez przesady :-)
Jeszcze tak się zastanawiam, że chyba wszystkie lokalizacje tych nowych inwestycji w Radomiu są podobne pod względem gęstości zasiedlenia :-P .

Odpowiedz do tematu