.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Mr.green i cytowanie
Autor Wiadomość
redoxygene
Gość
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 12:42 am   

gregory_z_radomia napisał/a:
Wojtek w tym poście nie było nic co możnaby uznać za łamanie regulaimnu.

Grzesiek, mam jak wielkimi literami do Ciebie pisac? Rozumiesz co to znaczy post bez zawartosci merytorycznej i z wycieczkami osobistymi? Czy jakos inaczej Ci to przetlumaczyc? Widziales jak wygladal pierwszy wykasowany post? Ten byl takze jego kontynuacja. Wiesz ile punktow w Regulaminie traktuje o zawartosci postow? Dwa. I obydwa zostaly zlamane:

1. [TEMATYKA FORUM] Piszemy trzymając się tematyki nakreslonej w temacie wątku.

2.1 [NETYKIETA] Nie obrażamy innych forumowiczów osobistymi wycieczkami słownymi.

Jakies jeszcze niescislosci?

danius14 napisał/a:
Dla Redoxygena było... ( po prostu z każdym pytaniem na które nie zna odpowiedzi w ten sposób postępuje albo unika... )

To teraz dopiero ja zlamie regulamin, a wrecz w drobny mak go roztrzaskam - co Ty znowu pieprzysz? Zawsze pieprzysz bez ladu i skladu, ale zeby Ci sie jeszcze cos dodatkowo roilo? Komu kiedykolwiek kasowalem wypowiedzi? Czego unikam?
Widze uraza Ci sie jakas zalaczyla, bo ochoczo, nie wiedziec po wala, probujesz sobie zablysnac jesli chodzi o moja osobe, a to w dalszym ciagu nie zmienia faktu, ze i tak do powiedzenia nie masz praktycznie nic.

danius14 

Wysłany: Śro Sty 20, 2010 12:13 pm   

redoxygene napisał/a:

To teraz dopiero ja zlamie regulamin, a wrecz w drobny mak go roztrzaskam - co Ty znowu pieprzysz? Zawsze pieprzysz bez ladu i skladu, ale zeby Ci sie jeszcze cos dodatkowo roilo? Komu kiedykolwiek kasowalem wypowiedzi? Czego unikam?
Widze uraza Ci sie jakas zalaczyla, bo ochoczo, nie wiedziec po wala, probujesz sobie zablysnac jesli chodzi o moja osobe, a to w dalszym ciagu nie zmienia faktu, ze i tak do powiedzenia nie masz praktycznie nic.

i Znów:

1. Polskie znaki
2. Nie będę Ci już przytaczać bo nie chcę mi się szukać po całym forum. Poza tym wątek o antyprotekcjonerze został usunięty a tam było kilka niesłusznych rzeczy ...
3. Nie załączyła mi się uraza tylko nie lubię takich osób jak ty... wielkie mądrale bo po studiach... on łamie regulamin, on to, on tamto, zawsze TWOJE rozwiązanie jest najlepsze... Zadufany w sobie jesteś i tyle. Co do tego że nie mam nic do powiedzenia... nie TOBIE to oceniać.

Na tym dyskusję z Tobą kończę. Pozdrawiam.

redoxygene
Gość
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 12:50 pm   

1. Doucz sie o procesie komunikacji i tego jak moze wygladac komunikat, oraz dlaczego stosuje sie roznego typu uproszczenia.
2. Przytocz lepiej, bo jak na razie, to jedyne co mowisz mozna nazwac wielkim urojeniem.
3. Owszem, mi oceniac, bo udzielasz sie na forum gdzie jestem moderatorem, a w tym przypadku jeszcze dodatkowo ze mna rozmawiasz. Widzisz, jesli ma sie okreslony zasob wiedzy, to wtedy alergicznie reauguje sie na pieprzenie bzdur. To nie jest forum dla dzieci, ktore chca miec autobus pod oknem. To jest forum, gdzie wiedza merytoryczna jest podstawa do dyskusji. Mozesz sobie mnie nie lubic, mam to serdecznie gdzies, ale powtorze - nie masz nic do powiedzenia, to sie zamknij. O wartosci czlowieka nie swiadczy to, ze mowi, a swiadczy to, co mowi. Niektorzy zwyczajnie maja ambicje, aby sie czegos dowiedziec i rozmawiac na okreslonym poziomie, inni jak widac - nie. Ja dla przykladu przede wszystkim nie lubie ludzi, ktorym sie wydaje, ze jesli sie czyms jaraja, to upowaznia ich do wypowiadania autorytatywnych sadow i liczenia sie z ich niczym nieumotywowanym zdaniem.

dybal 

Wysłany: Śro Sty 20, 2010 12:56 pm   

danius14 napisał/a:

1. Polskie znaki

Znajdz mi cos w regulaminie, co dotyczy uzywania polskich znakow.

danius14 

Wysłany: Śro Sty 20, 2010 1:05 pm   

Nie ma czegoś takiego ... a ja też nie napisałem że jest.

Zwróciłem tylko uwagę że jak się do mnie zwraca to niech używa znaków polskich.

redoxygene
Gość
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 1:06 pm   

Moze jeszcze na "pan", albo per "krolu moj i mentorze"? Sam sie w koncu zapisales do ADHD i AKADEMII OLEWANIA WSZYSTKIEGO, to idealnie charakteryzuje koniecznosc wyciagania glutow z nosa.
Ostatnio zmieniony przez redoxygene Śro Sty 20, 2010 1:12 pm, w całości zmieniany 2 razy  

dybal 

Wysłany: Śro Sty 20, 2010 1:07 pm   

No to o co sie czepiasz, jesli nie ma?
Nie podoba sie, ze ktos nie uzywa polskich znakow, nie musisz tu pisac. Forum GW i Echa bedzie idealne dla Ciebie. Tam nie ma takich debili jak redoxygene.

Michał 

Wysłany: Czw Sty 21, 2010 10:19 am   

dybal napisał/a:
Tam nie ma takich debili jak redoxygene.

Polecam darowanie sobie tego typu inwektyw.
Dyskutuj, przekonuj ale nie obrażaj!!

Dość agresji w internecie!!

dybal 

Wysłany: Czw Sty 21, 2010 3:24 pm   

Ale zapewniam Cie, ze redoxygene sie z tego powodu nie obrazil ;)

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 21, 2010 5:50 pm   

Widzę że jeszcze niektórych korci aby kontynuować ten temat mimo że został on wczoraj definitywnie zakończony przez Radka. Dlatego jestem zmuszony go zamknąć.

Odpowiedz do tematu