.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
KOLEJ NA RADOM (!)       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Salon samochodowy "Nissan" | ul.Kielecka 69
Autor Wiadomość
wieczor 
Junior Admin

Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 6:34 pm   Salon samochodowy "Nissan" | ul.Kielecka 69

Dzisiaj przejeżdżałem Kielecką i zauważyłem, że powstaje tam pokaźnych rozmiarów budowla. Adres wpisałem domyślnie, gdyż jest to dokładnie na przeciwko ASO Toyoty, która ma numer 68/70.

Nie chcę tutaj spekulować, ale wygląda mi to na salon, być może samochodowy. Wiecie coś więcej na temat tej inwestycji? Inwestor miał nosa do tego terenu, bo to całkiem niezła lokalizacja pod tak duży lokal.
Ostatnio zmieniony przez rj Sob Gru 31, 2011 10:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  

Emejzi 

Wysłany: Wto Wrz 29, 2009 9:31 pm   

Ja mieszkam w pobliżu tej inwestycji i powstaje tu serwis nissanu oraz auto sprzedaz samochodów marki nissan volvo oraz BMW

GBE 

Wysłany: Czw Paź 01, 2009 10:42 pm   

Emejzi napisał/a:
Ja mieszkam w pobliżu tej inwestycji i powstaje tu serwis nissanu oraz auto sprzedaz samochodów marki nissan volvo oraz BMW

dokladnie tak, inwestorem jest Lubelski dealer samochodowy Nissana

wieczor 
Junior Admin

Wysłany: Nie Paź 04, 2009 1:37 pm   

Wklejam fotkę inwestycji z piątku

Nie wydaje mi się, żeby ktoś chciał wchodzić z drugim salonem Nissana do Radomia. Przecież to nie jest fiat, ani deawoo, żeby aż taki popyt na kupno/serwis w ASO był...

PS.
Można powiedzieć, że stoją tam dwa żurawie. Niestety nie są to Żurawie jako takie, lecz bardzo duże dźwigi. Przestawiają je kilka razy dziennie wg potrzeb.

wichajster

Wysłany: Nie Paź 04, 2009 7:21 pm   

wieczor napisał/a:
Nie wydaje mi się, żeby ktoś chciał wchodzić z drugim salonem Nissana do Radomia. Przecież to nie jest fiat, ani deawoo, żeby aż taki popyt na kupno/serwis w ASO był..

Dlaczego? Konkurencja dla Cortesa powinna już dawno powstać patrz choćby na ilość "elek" jaka jeździ po Radomiu tej marki. Zaś druga sprawa dajewy już nie kupisz w salonie.
Swoją droga czekam z niecierpliwością na konkurencje dla Praska w regionie radomskim...

GBE 

Wysłany: Pon Paź 05, 2009 6:24 pm   

wieczor napisał/a:

Nie wydaje mi się, żeby ktoś chciał wchodzić z drugim salonem Nissana do Radomia. Przecież to nie jest fiat, ani deawoo, żeby aż taki popyt na kupno/serwis w ASO był...

ale tak wlasnie jest i nie wiem czy przypadkiem salon z warszawskiej ma nie zniknac za jakis czas, po za tym tak jak ktos wyzej napisal bedzie tez Volvo i BMW a przypuszczam ze glownie o to chodzilo, a ze ciezko o pozwolenie od BMW PL na sam salon BMW to ktos kombinuje potrojny

Gladzior 
Moderator

Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 11:17 pm   

Faza końcowa obiektu:
Wizualka:

Zdjęcia:

Wie ktoś czemu zabrano autoryzację Cortesowi?

Odpowiedz do tematu