.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wieżowiec | ul.Żwirki-Wigury
Autor Wiadomość
kwtk 

Wysłany: Nie Lut 26, 2017 10:22 am   

Macie moze jakies informacje na temat nowej inwestycji LUCZ BUDU na rogu zwirki i wigury/ 11 listopada ?? jak beda wygladaly te bloki i ile ich bedzie ?

jarek 

Wysłany: Nie Lut 26, 2017 5:06 pm   

Budynków ma byc 3 , 2 z nich maja miec usługi w parterze.
Parkingi podziemne ,cena za metr kolo 4100-4200 nie mam zdjec ale widziałem wizualizacje i moim zdaniem podobne do tych kolo lesniczowki. Szkoda ze zrezygnowali z bardzo duzycj balkonów narożnych. Jest bardzo duzo rezerwacji czasami po 3-4 osoby na 1 mieszkanie.sam zarezerwowalem 1 mieszkanie ale chyba zrezygnuję.

Tristan 

Wysłany: Pon Lut 27, 2017 8:23 am   

Gdzie można zobaczyć te wizualizacje?
Dla samej okolicy to bardzo dobrze, że powstają te budynki. Z tego co rozmawiałem z prezesem łucznika to mają zrobić chodnik do świateł (teraz go brakuje). Do tego będą usługi na parterze, więc kolejne sklepy.

jarek 

Wysłany: Pon Lut 27, 2017 6:53 pm   

Wizualuzacje ogladalem w dziale inwestycji spółdzielni Łucznik.
Lokale tez juz sa wszystkie porezerwowane ,po kilka osob na lokal iprawdopodobnie tylko na dzialalnosc nie uciążliwą dla mieszkancow.

Tristan 

Wysłany: Pią Mar 03, 2017 7:07 pm   

Hej!

Wiem, że to forum czyta sporo przyszłych lokatorów osiedla Duet. Aby ułatwić nam komunikację teraz i w przyszłości stworzyłem dla nas grupę dyskusyjną na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/968980473201856

Wrzuciłem tam też zdjęcia z mojej ostatniej wizyty na budowie i w mieszkaniu (luty 2017).
Kolejną wizytę mam zaplanowaną w poniedziałek - z niej też postaram się wrzucić zdjęcia i informacje.

Uważam, że taka grupa może się nam przydać, bo ktoś może mieć jakieś ważne lub ciekawe informacje i może się nimi podzielić np. kiedy dostaniemy klucze albo na co warto zwrócić uwagę podczas odbioru mieszkania. Wpadłem na ten pomysł bo akurat dzisiaj przechodziłem obok naszego osiedla (mają tam świetną pizzerię tuż obok - Tre Colori gdzie często bywam :-P ) i zauważyłem, że akurat ktoś z niego wychodził, zapewne "przyszli sąsiedzi":-) Doszedłem do wniosku, że może warto byłoby się wstępnie zapoznać.

W przyszłości taka grupa też mogła by nam pomóc w komunikacji.

Aby dołączyć do grupy wystarczy kliknąć w zielony przycisk Dołącz do grupy. Ja każde zaproszenie muszę zaakceptować. Nasze posty w grupie nie będą widoczne dla nikogo poza nami.

jarek 

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 8:07 pm   

Tak bedzie wygladac nowa inwestycja kolo was.
A tak ogolnie jak oceniacie wnetrza? Bo z zewnatrz mi sie podoba Duet tylko ta przestrzeń między budynkami jest beznadziejna.

Tristan 

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 9:35 pm   

Dzięki za fotki!

Co do odległości to praktycznie zostały już tylko środkowe 50 metrowe mieszkanka na sprzedaż, które mają widok na drugi budynek (widok na wewnątrz osiedla). Te mieszkania, które mają jednak widok na "zewnątrz" osiedla:
- wschodnie mają widok na wieżowiec, ale one jest w dość normalnej odległości.
- zachodnie mają widok na Chrobrego i teren zielony, tam nie ma żadnych budynków.

Też uważam, że te budynki są dość blisko, ale akurat dla mnie nie ma to jakiegoś dużego znaczenia bo ja akurat z okien (kupiłem mieszkanie 75 metrów) mam widok w zdecydowanej większości na teren zielony(od zachodu i północy) i tylko od wschodu mam widok na drugi blok.

Co do samego wykończenia wewnątrz to ciężko mi porównać bo póki co mieszkałem tylko w tzw. Wielkiej Płycie. Ogólnie wydaje mi się (ze zdjęć z innych budynków jakie przeglądam), że poziom wykończenia wnętrz jest dość podobny jak w innych inwestycjach w Radomiu.

GBE 

Wysłany: Nie Mar 05, 2017 10:17 pm   

Wizualizacja Żwirki i Wigury - Łucznik

GBE 

Wysłany: Czw Mar 23, 2017 6:17 pm   

Pytanie do uzytkownikow ktorzy sa tu najbardziej zorientowani w sprawie "Duetu" - zaczely sie odbiory? budynek juz dluzszy czas stoi ruchu na budowie nie widac, ktos cos wiecej wie?

kwtk 

Wysłany: Pon Mar 27, 2017 12:41 pm   

na razie cisza, trwaja odbiory więcej informacji udziela pod koniec tego tygodnia

Odpowiedz do tematu