.:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

Mieszkania - Country Homes | ul.Vietha i Okulickiego 9

PePe - Wto Lis 09, 2010 7:04 am
Temat postu: Country Homes | ul.Vietha i Okulickiego 9
Kameralna willa miejska Vietha

Apartament - Radom ul. Okulickiego 9

Luksusowy Budynek Apartamentowy

Nowa inwestycja!

- w centrum Radomia

- okolica zatopiona w zieleni

- dogodny i szybki dojazd do wszystkich dzielnic miasta

- nowoczesna architektura

- apartamenty już od około 40m²

- wysokiej klasy materiały budowlane

- najwyższy standard wykonania

- duże tarasy, duże przeszklone powierzchnie

- całodobowa ochrona budynków

- podziemne garaże

Teren na którym będziemy budować 47 mieszkań znajduje się w centrum Radomia z widokiem na park.

www.countryhomes.pl

Wcześniej ten deweloper postawił 2 osiedla na Głównej i Młodocinie

P.S.
Na stronie głównej jest błąd w pisowni nazwy firmy Country Homes

rj - Wto Lis 09, 2010 8:22 am

już poprawiam :)
PePe - Sro Lis 10, 2010 6:43 am

OK:)

tu jeszcze wizki apartamentowca przy rondzie Kotlarza. Widać, że będą 2 penthousy. Ciekawe co będzie przed nim, asfaltowy plac i samochody...?

www.countryhomes.pl

Amerikańska muzyczka na stronie

We're building houses of the rising sun for your pleasure:D

rj - Sro Lis 10, 2010 6:51 am

umialbys pokazac na mapie gdzie dokladnie będą? jakos nie moge ich zlokalizowac ....
PePe - Sro Lis 10, 2010 6:57 am

^^pisaliśmy równocześnie;) będą na tej działce na rogu.

Ciekaw jestem też usytuowania na działce.

w pobliżu znajduje się piękny pałacyk

www.radom.ws

mam nadzieję, że go totalnie nie przysłoni.

PePe - Sro Lis 10, 2010 7:15 am

Najbardziej pasujące do kształtu działki (wizek, patrz: samochody) wydają się takie:

Inwestycja planowana, także nie wiadomo czy mają jakiekolwiek pozwolenia itd.

rj - Sro Lis 10, 2010 8:29 am

ciekawe jak się bedzie komponował z budynkiem, który stoi wzdłuż Limanowskiego w kierunku Staromiejskiej. czy duża będzie między nimi dziura, czy moze uda się wymodelować docelowo coś na kształ pierzei.

co do przysłaniania ... wydaje mi się, że z uwagi na wysokość apartamentowca raczej przysłoni budynek dawnej przychodni. no a jeszce obok stanie nowy sanepid - też nie wiadomo w jakim gabarycie ale to akurat pałacykowi raczje nie przeszkadza.

generalnie zanosi się na spore zmiany w sąsiedztwie dawnej bramy piotrkowskiej :D

Psycho_Mantis - Czw Lis 11, 2010 11:47 pm

Generalnie podziękowałbym za tarasik wychodzący wprost na śródmiejską obwodnicę :mlott a z tych będzie widok wprost na Limanowskiego w stronę ronda Kisielewskiego jeśli się nie mylicie :D
Tam mnie miejsce raczej kiepskie na tego typu inwestycje. Ale dobrze że się coś tutaj ma dziać i lepsze to niż Biedronka :P

PePe - Pią Lut 04, 2011 7:17 pm

www.countryhomes.pl

Bob - Pon Kwi 04, 2011 9:54 am

Inwestor złożył wniosek o pozwolenie na budowę. Według jego zapewnień budowa ma się rozpocząć jeszcze w kwietniu tego roku.
I jeszcze uwaga, odnośnie lokalizacji.
Budynek będzie znajdował się za byłą przychodnią a nie na skwerku przy Okulickiego.

PePe - Nie Lis 13, 2011 1:01 pm

^^Czyli jednak. Byłem na spacerze w Starym Ogrodzie i zrobiłem zdjęcie terenu inwestycji.... przynajmniej tak mi się wydawało:

trochę tej działki za przychodnią widać.

teta - Nie Lis 13, 2011 1:15 pm

Rozumiem, że budowa nie ruszyła w kwietniu... :faya
czarusek - Nie Lis 13, 2011 1:24 pm

Gdzie teraz pojda te wszystkie żuliki chowajace sie w krzakach za ta przychodnia? Gdzie teraz beda wychodizc dzieci z pobliskiego gimnazjum na papieroska i na wagary? :D
Psycho_Mantis - Pon Lis 14, 2011 4:10 pm

czarusek napisał/a:
Gdzie teraz pojda te wszystkie żuliki chowajace sie w krzakach za ta przychodnia? Gdzie teraz beda wychodizc dzieci z pobliskiego gimnazjum na papieroska i na wagary? :D

Taaa, i pomyśleć że był tam żłobek oraz wielki ogródek jordanowski...

Miro - Nie Sty 01, 2012 5:15 pm

Ogródek Jordanowski obecnie:

A po sąsiedzku:

mikielm - Pon Paź 07, 2013 4:09 pm

Wraca temat apartamentów przy Okulickiego, ciekawe tylko czy piszą jako temat zastępczy, czy rzeczywiście coś drgnęło?:
http://www.radom24.pl/artykul/czytaj/14044

Rapzone_WR - Nie Lis 10, 2013 7:23 pm

Z tego co mi wiadomo to póki co mają podpisanych za mało umów sprzedaży.
Rapzone_WR - Nie Gru 29, 2013 1:03 pm

Podobno budowa ma ruszyć w marcu (informacja ze strony).
mikielm - Nie Mar 09, 2014 3:46 pm

Teren został ogrodzony i budowa się rozpoczęła.
Maxxie - Czw Kwi 17, 2014 10:35 pm

Jeśli wierzyć informacjom znalezionym na portalach oferujących mieszkania, cena metra w apartamentach przy Okulickiego jest dosyć atrakcyjna jak na taką lokalizację i wykończenie. 3490 za metr w mniejszych mieszkaniach wydaję się być niską ceną...